Обяви 0 За нас Контакти
Продава МНОГОСТАЕН
град София, Драгалевци
567 000 €
1 108 955.61 лв.

(1 823 €, 3 565.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:16 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 374 пъти.
Площ:
311 m2
Етаж:
4-ти от 4
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

Представяме ви изключителен имот за ценители на пространството, комфорта и панорамните гледки луксозен многостаен пентхаус в един от най-предпочитаните райони на София кв. Драгалевци.Имотът се намира на последен, 4-ти етаж в модерна сграда с Акт 16, разположена в затворен комплекс, осигуряващ спокойствие, сигурност и контролиран достъп. Жилището е самостоятелно на етажа, което гарантира максимално уединение и комфорт. То е резултат от обединението на два тристайни апартамента и предлага впечатляващо усещане за простор и множество възможности за индивидуално оформление.С чиста площ от 191,40 кв.м, имотът впечатлява с мащаб и функционалност. Основният акцент е панорамната тераса с площ от 91,78 кв.м и 360-градусова гледка към Витоша и цяла София.

Апартаментът разполага с високи тавани и френски прозорци с дограма Rehau и механизъм тип Volkswagen , подово отопление на кръгове за максимален комфорт, отлично изложение и естествена светлина през целия ден.

Комплексът впечатлява с перфектно поддържани общи части, асансьор Schindler, сгради изпълнени по проект с окачена фасада с 10 см каменна вата и HPL профили, озеленен и отлично поддържан двор.

Сградата е газифицирана, като има възможност за отопление както на газ, така и на електричество.

Имотът предлага високо ниво на сигурност и технологичен комфорт, входни врати с вградена алармена система, контролиран достъп с лицево разпознаване и пръстов отпечатък.